Het bestuur bestaat uit een aantal actieve leden die frequent vergaderen over het reilen en zeilen van de vereniging in al haar aspecten.

Voorzitter

Clement Simoen

Cel multimedia
clement@bredensebruinvissen.be

Secretariaat

Carine Decouter

Cel secretariaat
carine@bredensebruinvissen.be

Penningmeester

Annic Crombez

Cel financieel
annic@bredensebruinvissen.be

Bestuurster

Maya Devriendt

Cel sportief
maya@bredensebruinvissen.be

Bestuurder

Kris Schockaert

Cel commercieel
kris@bredensebruinvissen.be

Bestuurder

Wesley Wtterwulghe

Cel commercieel
wesley@bredensebruinvissen.be