Het bestuur bestaat uit een aantal actieve leden die frequent vergaderen over het reilen en zeilen van de vereniging in al haar aspecten.

Voorzitter

Clement Simoen

verantwoordelijke cel multimedia
clement@bredensebruinvissen.be

Secretariaat

Carine Decouter

verantwoordelijke cel secretariaat
carine@bredensebruinvissen.be

 Penningmeester

Annic

Annic Crombez

verantwoordelijke cel financieel
annic@bredensebruinvissen.be

Bestuurster

Maya

Maya Devriendt

verantwoordelijke cel sportief
maya@bredensebruinvissen.be

 Bestuurder

Kris Schockaert

verantwoordelijke cel commercieel
kris@bredensebruinvissen.be

Bestuurder

Wesley Wtterwulghe

Bestuurder
wesley@bredensebruinvissen.be